Poznaliśmy miejsce w którym siatkarze PGE Skry powalczą o Puchar Polski. Podopieczni Michała Mieszko Gogola zmierzą się w legendarnej hali w której m.in. odbyły się mistrzostwa świata w 2014 roku, kiedy to biało-czerwoni zdobyli złoty medal.

PGE Skra awansowała do najlepszej czwórki Pucharu Polski pokonując Indykpol AZS Olsztyn 3:1. W półfinale bełchatowianom przyjdzie się zmierzyć z VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, która w ćwierćfinale pokonała Lechię Tomaszów Mazowiecki. Finały Pucharu Polski zaplanowano na 14 marca i 15 marca – a całe wydarzenie odbędzie się w katowickim Spodku.

Warto przypomnieć, że żółto czarni w swojej historii aż siedmiokrotnie zdobywali Puchar Polski, a ostatni raz w 2016 roku, kiedy to w finale po tie-breaku PGE Skra pokonała zespół z Kędzierzyna-Koźla.

Sprzedaż biletów na turniej finałowy Pucharu Polski ma ruszyć w najbliższych dniach.